Hybrid IT Management

Uprość złożoność hybrydowego IT i przekształć się w sprawną organizację zorientowaną na usługi.

icon box image

Zarządzaj usługami

Zmniejszaj problemy związane z wykorzystaniem usług IT.

icon box image

Realizuj usługi

Sprostaj zapotrzebowaniu na usługi chmurowe i lokalne z prędkością DevOps.

icon box image

Obsługa z gwarancją

Wyjaśniaj problemy i ich rozwiązania.

icon box image

Usługi na piedestale

Potwierdź rolę IT w zarządzaniu usługami.

A w taki sposób to wszystko osiągniesz

Zarządzaj usługami

Zapewnij intuicyjną i natychmiastową samoobsługę dla użytkowników biznesowych i IT opartą na uczeniu maszynowym.

Service Management Automation X (SMAX) zapewnia punkt serwisowy oparty na uczeniu maszynowym. Zaspokój wszystkie zarządzania usługami IT lokalnie, w chmurze lub jako SaaS.

Weryfikuj elementy konfiguracji i ich relacje, aby lepiej monitorować i kontrolować środowiska w wielu chmurach w czasie rzeczywistym dzięki Configuration Management System (CMS).

Hybrid Cloud Management to rozwiązanie, które agreguje, pośredniczy, dostarcza i zarządza zasobami w wielu chmurach oraz lokalnie, zapewniając użytkownikom usługi zasobów na żądanie.

Data Center Automation umożliwia dostarczanie, zarzązanie i konfigurowanie serwerów na w wielkiej skali. Migruj obciążenia do chmury za pomocą PlateSpin i Mainframe Application Redeployment.

Operations Bridge – automatyczne monitorowanie i usuwanie, obsługiwane przez AIOps, usprawnia analizę przyczyn problemów i skraca czas naprawy w chmurze oraz tradycyjnych środowiskach.

Network Operations Management (NOM) monitoruje i zarządza sieciami fizycznymi, wirtualnymi, bezprzewodowymi i zdefiniowanymi przez oprogramowanie, zmniejszając MTTR i umożliwiając automatyczną reakcję na problemy.

Usługi na piedestale

Przyjmij proaktywne, spójne podejście do aktualizacji, tworzenia kopii zapasowych, zgodności i kontroli budżetu.

Data Center Automation i Network Operations Management zapewniają zarządzanie podatnością na zagrożenia, ryzykiem i zgodnością IT z działaniami naprawczymi infrastruktury hybrydowej i sieci.

Data Protector zapewnia ochronę aplikacji i krytycznych kopii zapasowych danych w skali dla tradycyjnych i nowoczesnych środowisk informatycznych z automatyzacją i optymalizacją zasobów.

Analityka i automatyzacja

Uprość zarządzanie hybrydowym IT dzięki rozwiązaniom, które mają wspólną analizę i automatyzację.

Zwiększ automatyzację procesów IT dzięki Operations Orchestration, korzystając z gotowych przepływów. Wykorzystaj Robotic Process Automation do automatyzacji codziennych ludzkich zadań za pomocą wszechstronnych robotów.

Analizy Collect-Once, Store-Once (COSO) redukują nieścisłości, oferując przydatne informacje. Universal Discovery and UCMDB wykrywają sprzęt, oprogramowanie i współzależności.

Chcesz się dowiedzieć więcej o korzyściach zarządzania hybrydowym IT?