Testowanie funkcjonalne ma nową nazwę: Poznaj rodzinę Micro Focus UFT

Testowanie funkcjonalne ma nową nazwę: Poznaj rodzinę Micro Focus UFT
17 grudnia 2019 Borland

Opierając się na wiodącym w branży oprogramowaniu do testów funkcjonalnych, znanym wcześniej jako HP Unified Functional Testing (HP UFT), LeanFT i Mobile Center, nowa rodzina UFT zawiera zaktualizowane produkty wzbogacone o inteligentne funkcje automatyzacji testów. Od teraz: UFT One zastępuje UFT, UFT Developer zastępuje LeanFT, a UFT Mobile zastępuje Mobile Center. Chociaż nazwy produktów uległy zmianie, zaangażowanie Micro Focus w sprawy klientów pozostaje takie samo.

Poznaj nową rodzinę zintegrowanych rozwiązań do testowania funkcjonalnego UFT, które umożliwiają klientom wcześniejsze i szybsze testowanie, zapewniając automatyzację testów opartą na sztucznej inteligencji w niezrównanej gamie technologii, najpopularniejszych przeglądarkach, urządzeniach mobilnych, systemach operacyjnych i formatach, z chmury lub lokalnie, w celu zapewnienia prędkości i odporności wymaganej do osiągnięcia automatyzacji ściśle zintegrowanej z obecnym portfolio narzędzi DevOps.

  • Micro Focus UFT One przyspiesza kompleksowe testy funkcjonalne za pomocą jednego inteligentnego narzędzia, które tworzy i automatyzuje testy aplikacji internetowych, mobilnych, API, RPA i korporacyjnych z wykorzystaniem wbudowanych funkcji opartych na sztucznej inteligencji. Dzięki obsłudze ponad 200 technologii, UFT One zwiększa zasięg testowy z interfejsu użytkownika do interfejsu API – i wszystkiego pomiędzy – do prawdziwego testowania aplikacji omnichannel. Dowiedz się więcej o UFT One 15.0.
  • Micro Focus UFT Mobile zwiększa produktywność zespołu, zapewniając scentralizowane, kompleksowe laboratorium i bramę do zarządzania rozproszonymi rzeczywistymi urządzeniami mobilnymi i emulatorami, które pomagają zespołom rozwijać, debugować, testować, monitorować i optymalizować ich aplikacje mobilne omnichannel w celu promować lepszą obsługę użytkowników we wszystkich cyfrowych punktach kontaktowych. Dowiedz się więcej o UFT Mobile 3.3.
  • Micro Focus UFT Developer przyspiesza dostarczanie oprogramowania, udostępniając narzędzie do automatyzacji testów funkcjonalnych z przesunięciem w lewo, które umożliwia łatwe tworzenie testów przy użyciu IDE, języka i wybranych ram testowych. Zaprojektowany do ciągłego testowania i integracji, umożliwia programistom i inżynierom automatyzacji wcześniejsze testowanie przy jednoczesnej poprawie jakości kodu. Dowiedz się więcej o UFT Developer 15.0.
Borland oferuje szeroki zakres rozwiązań pokrywający cały łańcuch dostarczania aplikacji. Rozwiązania Borland umożliwiają kontrolę nad stale rosnącym zróżnicowaniem i złożonością aplikacji, systemów i zespołów, pomagając osiągnąć najwyższą jakość oraz wydajność w każdym aspekcie procesu wytwarzania aplikacji.