Nowy początek: LoadRunner 2020

Nowy początek: LoadRunner 2020
17 grudnia 2019 Borland

Zanim pożegnamy się z rokiem 2019, zespół ds. Produktów Micro Focus pragnie wyrazić wdzięczność swoim klientom, za to, że jesteśmy naszymi partnerami w ciągłym ulepszaniu wiodącego w branży oprogramowania do testowania wydajności, które mamy dzisiaj. Nasza współpraca rozpoczęła się ponad 25 lat temu, kiedy powstał LoadRunner i zdefiniowany został rynek testowania wydajności. Dzięki Tobie Micro Focus pozostaje światowym liderem w tej dziedzinie.

Zaangażowanie Micro Focus w zapewnianie najlepszego rozwiązania do testowania wydajności w branży nie zakończyło się na LoadRunner. Dekada minęła szybko, a wraz z nią przybyło komentarzy i opiniii użytkowników, w połączeniu z rosnącą presją branży na szybkie tworzenie oprogramowania, aby pozostać konkurencyjnym, w oparciu o sukces LoadRunner i firma stworzyłą Performance Center w celu zaspokojenia potrzeb przedsiębiorstw. Z drugiej strony w 2014 roku rozszerzono platformę LoadRunner, aby stworzyć StormRunner Load dla tych, którzy potrzebują rozwiązania chmurowego.

Dwa lata temu Micro Focus postanowił skonsolidować portfolio pod jednym parasolem, aby pomóc wszystkim klientom zrozumieć, w jaki sposób, produkty i usługi mogą zaspokoić ich potrzeby teraz i w przyszłości. W roku 2020 z radością ogłaszamy nową ofertę zintegrowanych rozwiązań do testowania wydajności LoadRunner. Rodzina LoadRunner została zaprojektowana w celu ułatwienia współpracy między różnymi organizacjami i lokalizacjami geograficznymi, dzięki czemu możesz zapewnić wydajność aplikacji, wytrzymałość i stabilność wymagane do osiągnięcia doskonałej jakości i szybkości w skali przedsiębiorstwa, nawet w szczytowym ruchu, z niespotykaną dokładnością testowania.

W ramach konsolidacji rodziny LoadRunner odpowiednio zmieniliśmy nazwy naszych produktów:

Jednak LoadRunner 2020 to coś więcej niż nazwa. Nowe wydania produktów na rok 2020 stanowią znaczące ulepszenie, które zawiera wiele ekscytujących funkcji, zapewniających jednocześnie, że produkt spełnia wymagania rynku, takie jak konieczność przejścia na stronę programistyczną, szybką identyfikację anomalii z wydajną analizą przyczyn, integracje w celu uwolnienia pełnego potencjału otwartego oprogramowania, w tym DevOps bez poświęcania kompleksowych testów, wsparcie zmian związanych z transformacją cyfrową i chmurową oraz pełna integracja z łańcuchem narzędzi CI / CD.

Borland oferuje szeroki zakres rozwiązań pokrywający cały łańcuch dostarczania aplikacji. Rozwiązania Borland umożliwiają kontrolę nad stale rosnącym zróżnicowaniem i złożonością aplikacji, systemów i zespołów, pomagając osiągnąć najwyższą jakość oraz wydajność w każdym aspekcie procesu wytwarzania aplikacji.